WHATSTR

Sık Sorulan Sorular

WhatsTR Hakkında Sık Sorulan Sorular..

WhatsTR Hakkında

Sık Sorulan Sorular

WhatsTR, Dünya'daki en gelişmiş WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme sistemidir. Elinizdeki datayı telefon rehberinize kaydetmeden WhatsApp üzerinden toplu mesaj göndermeyi sağlar. Yazı, Resim, Video ve Dosya gönderebilirsiniz.
HAYIR, Öncelikle telefon numaranızın spama düşmesinin nedeni mesaj gönderdiğiniz numaraların sizi bildirmesidir. WhatsApp'ın saatte %3 spam oranı vardır yani örnek olarak 100 kişiye mesaj göndermiş olsanız 3 kişi sizi spam olarak bildirirse numaranız WhatsApp'a kapanır.
Bayilik almak için iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp güncelleme yaptığı zaman sistemimiz otomatik olarak güncellenmektedir. Yani korkmanıza gerek yok 7/24 mesaj gönderebilirsiniz.
Hayır, Sistemimiz Dünya'nın en iyi sistemidir. Sadece WhatsApp kullanan numaralara gönderir. Herhangi bir tıkanıklık olmaz.
Buradaki önemli nokta sizin internet hızınız ve telefon kaliteniz.
WhatsTR, Yazı mesajını Dakika da 500 ile 5000 arasında kişiye,
Resim, Video ve Dosya Mesajlarını ise Dosya boyutu ve internet hızınıza göre çok değişiklik göstererek 2Mpbs upload hızı olan internet ile denediğimiz de 1 Mb boyutu olan dosyaları 10 Dakika da 100 kişiye göndermiştir.
Sizin telefon numalarınız üzerinden gönderim yapılıyor. Web WhatsApp'ı hangi numaradan açarsanız o numaradan gönderim yapar.
Hayır, siz kendi müşterilerinize veya üyelerinize kısacası kendi göndermek istediğiniz kişilere gönderiyorsunuz. Biz herhangi bir data sağlamıyoruz.